• office@srbijauritmuevrope.rs

Takmičari

Sombor
Takmičari:
Anđela Graovac, Maja Zrnić
Sombor
Sombor
Srbija
Subotica
Takmičari:
Mina Stanković, Maša Čegar, Nikolet Jakša, Eleonnora Zedi, Henrieta Maronka, Enike Meznerič, Aleksandra Ziđarev
Sombor
Subotica
Portugal
Temerin
Takmičari:
Mirjana Kljajić
Temerin
Temerin
Azerbejdzan
Srbobran
Takmičari:
Đurđina Marunić, Jelena Trifunović, Bojana Jelić
Srbobran
Srbobran
Nemacka
Vrbas
Takmičari:
Marina Eraković, Emilija Stanojčić, Jovana Gromović, Vasilisa Mirković
Vrbas
Vrbas
Bosna i Hercegovina
Bački Petrovac
Takmičari:
Luka Lučić, Jana Jovanković, Irena Struhar
Bački Petrovac
Bački Petrovac
Svedska
Bač
Takmičari:
Magdalena Kanja
Bač
Bač
Danska
Srenska Mitrovica
Takmičari:
Isidora Orlović, Teodora Stojanović, Borislava Đukić, Katarina Čolić, Tijana Ilić, Kristina Ercegovčević, Katarina Kolarić
Sremska Mitrovica
Sremska Mitrovica
Austrija
Krupanj
Takmičari:
Magdalena Matić, Valerija Mandić, Tamara Mijailović, Jana Grbić, Anđela Sredojević, Andrea Simić, Ivana Lukić
Krupanj
Krupanj
Bugarska
Mladenovac
Takmičari:
Aleksandar Damnjanović, Anja Despotović
Mladenovac
Mladenovac
Belgija
Smederevska Palanka
Takmičari:
Matija Vitić, Anisija Simić, Teodora Dubonjac, Anja Jelić
Smederevska Palanka
Smederevska Palanka
Francuska
Gornji Milanovac
Takmičari:
Mina Nedeljković, Aleksandra Verbić
Gornji Milanovac
Gornji Milanovac
Norveska
Novi Pazar
Takmičari:
Berina Gračanin, Andreja Miletić, Ognjen Mijaljević, Amina Majezinović, Saška Barać, Irma Kladničanin, Milica Lešević, Ajša Kamešničanin
Novi Pazar
Novi Pazar
Finska
Ćuprija
Takmičari:
Sara Petrović, Aleksandra Trajković, Tijana Milošević
Ćuprija
Ćuprija
Crna Gora
Ćićevac
Takmičari:
Bojana Marković, Andjela Nedeljković, Kristina Petković
Ćićevac
Ćićevac
Makedonija
Trstenik
Takmičari:
Stefan Vasić
Trstenik
Trstenik
Australija
Vrnjačka banja
Takmičari:
Ivona Ivanović, Katarina Bogićević, Milica Ćirić, Anja Svilanović, Teodora Stamenković, Marija Stamenković
Vrnjačka banja
Vrnjačka banja
Kipar
Sokobanja
Takmičari:
Milena Malinić
Sokobanja
Sokobanja
Grcka
Brus
Takmičari:
Uskoro
brus
Brus
Spanija
Niš
Takmičari:
Jelena Đorić, Ivana Rajković, Iva Krstić, Danijel Mirić, Dušan Mančić, Sanja Kostić, Trajko Saitović, Katarina Kuzmanović, Natalija Vojinović, Veronika Vojinović, Nataša Teofilović, Simona Lazić
Niš
Niš
Turska